E vërteta e negociatave që do të zhvillohen në Tiranë me McAllister e FleckensteinNegociatori McAllister dhe Knut Fleckenstein do të mbërrijnë sot si pjesë e negociatave për zgjidhjen e krizës në Shqipëri.

Shpërthen Doris Pak: Shqipëria, një çmenduri krimi, qeveria teknike e vetmja zgjidhje per zgjedhjet


Reagimi

Berisha: Policia ka fshehur 10 mijë ton kanabis, po rrezikohet siguria e venditIsh-Kryeministri Berisha ka reaguar pas deklaratës së Kryeprokurorit ndaj policisë për zhdukjen e drogës së sekuestruar.

Vrasësi Frroku nga burgu: Unë dhe Rama jemi dy aleatët e Merkelit

 

Deklarata skandaloze

PD: Protesta e opozitës do ta shpëtojë Shqipërinë nga krimi që ka sjellë RamaPartia Demokratike i ka dhënë përgjigje Edi Ramës dhe të gjitha medieve të pushtetit, si dhe deputetëve socialistë të cilët kanë disa ditë që kujtojnë vitin 1997 duke ndjellë frikë mes popullit.