Lifestyle

Trashëgimtarja e Swarovski shijon muajin e mjaltit me bashkëshortinTrashëgimtarja e Swarovski ka pak ditë që u martua me të dashurin e saj Werner Mürz në Itali.

Adele habit stafin me veprimin e sajKëngëtarja e njohur, Adele ka habitur stafin e një dyqani me veprimin e saj pasi vendosi të blinte të gjitha kartolinat, në të cilat shfaqej fotoja e saj.

Ja si e mban trupin në formë Beyoncé në shtatzëniBeyoncé, që po pret binjakë, po stërvitet ndoshta më fort sesa shumë femra që nuk janë shtatzënë.

Lima: “Do të punoj deri në moshën 40-vjeçare”Është engjëlli më i vjetër i “Victoria’s Secret”, me 17 vite nëpër pasarela, por Adriana Lima duket se e ka ende larg daljen në pension.

David Backham mbetet një baba model (FOTO)David Beckham ka lënë mënjanë të gjitha shqetësimet dhe i ka kushtuar kohën vajzës së tij, Harper, me të cilën ka dalë për ski.