Moda

Angelina Jolie imazhi i parfumit ”Guerlain”Ajo mbetet Angelina Jolie pavarësisht të gjithave.

Melania, look-et e saj si Zonja e ParëMelania Trump zgjedh për paraqitjen e saj të parë si Zonjë e Parë një nga markat më në zë amerikane, atë të Ralph Lauren.

La la look i "La la Land"Mia Dolan, personazhi i Emma Stone në filmin musical që tashmë është kult, është retro në pikën e duhur.

5 vjeshjet që duhet të keni të stilit Kate MiddletonSuksesi i Dukeshës, po flasim për shumë të dashurën Kate, është ajo e të paturit të një stili unik.

Franca Sozzani, ndahet nga jeta legjenda e modës italiane dhe asaj ndërkombëtare"Pamje e brishtë dhe engjëllore, me një karakter të çeliktë", ky është përcaktimi i Karl Lagerfeld për Franca Sozzani, drejtoresha e Vogue Italia prej 28 vitesh, ikonë e modës, mbështetëse e çështjeve të bamirësisë, një grua e madhe italiane, një emër i rëndësishëm në botën e botimeve, u shua në Milano në moshën 66-vjeçare.