Gossip Roze

Jack Sparrow zbret në DisneylandJohnny Depp ka ofruar për të ftuarit e Disneyland në Kaliforni një surprizë të veçantë.

Cristiano do të bëhet baba për herë të dytëKanë kaluar shtatë vite që prej ditës që një nga beqarët më të kërkuar të showbiz-it u bë baba për herë të parë.

Brad Pitt po i dërgon mesazhe Jennifer Aniston, pas ndarjes me Angelina JolieSi provë që ishët kthehen gjithmonë, edhe pas 10 vjetësh, Brad Pitt, së fundmi single, po i dërgon tani mesazhe ish-bashkëshortes së tij, Jennifer Aniston, ka thënë një burim pranë Aniston për Us Weekly.

Jolie flet për herë të parë për divorcinAngelina Jolie ka folur për herë të parë në publik lidhur me fundin e “vështirë” të martesës së saj me Brad Pitt dhe ndikimin që pati tek gjashtë fëmijët e tyre.

Foto të papublikuara më parë, Marilyn Monroe shtatzënëTë papublikuara asnjëherë më parë, këto foto janë ruajtur me kujdes nga shoqja e saj, Frieda Hull, e cila u nda nga jeta në vitin 2014.