Kronikë

Vrasja në Shkodër/ Kush është autori, doli nga burgu me leje të lante hesapetNjë borxh i pashlyer dyshohet se ka qenë motivi i vrasjes së Angjelin Shkambit mëngjesin e së dielës pranë varrezave në Grudë të Shkodrës.

Kërcënohet trajneri i Vllaznisë në prag të ndeshjes me KamzënTrajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka marrë një kërcënim para stërvitjes së fundit, në prag të ndeshjes mes Vllaznisë dhe Kamzës.

Tiranë, sherr me thika, plagoset 23-vjeçariNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të Tiranës.

Dëshmia e Tahirit në Gjykatë: Më hiqni bllokimin e pasaportës!Zbulohen lidhjet e ish-drejtorit të Policisë me Habilajt dhe Orest SotënFakte të reja publikohen nga dosja voluminoze e çështjes Tahiri-Habilaj.