Bota

Protesta masive në Rumani kundër qeverisë së majtë pas ligjit për mbrotje të të korruptuarve

Cristian Stefanescu

Mike Gonzales: Si administrata e Trump do të ndryshojë situatën politike në Shqipëri

 

Reagimi

Senatorët të skandalizuar nga “memo sekrete “ e spunimeve të FBI ndaj Trump

 

Reagimi

Incident në det, përplasen anijet luftarake greke e turkeDy anije të rojes bregdetare greke dhe turke janë përfshirë në një incident mes tyre në ishujt e kontestuar mes dy shteteve.

Hetimi për dështimin më të madh të CIA-s, një ish-agjent arrestohet në Nju JorkHetimet