Video

Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Si u qëllua Salah Abdeslam përpara se të arrestohej (foto, video) Erind Koci 8447
2 Ja momenti kur qëllohet me vezë Rama / VIDEO Taulant ALIAJ 10322
3 Ja si u tejmbush me vota kutia në Shkodër nga komisionerët e majtë - Video Taulant ALIAJ 9844
4 Ura Vajgurore, ndihma në këmbim të votës (VIDEO) K. B. 9896
5 Edi Rama vlerësim maksimal për Halim Kosovën – Video Taulant ALIAJ 9756
6 Ja si maskat grabitën bankën te Stacioni i Trenit (Video) R.P 11633
7 Video, ja si banorët e Ferrasit dëbuan Erion Veliajn dhe Shefin e Emergjencave R.P 11487
8 Vila 1 milionë euro e Ramës - Video Taulant ALIAJ 19250
9 Video si shefi i komisariatit dhunon banorët në Udenisht (VIDEO) K. B. 11958
10 Cristiano Ronaldo poshtëron Platininë, jo 1 por 2 herë brenda natës (Video) R.P 11450
11 Masiviteti i protestës së 22 nëntorit! (Video) R.P 11345
12 Droni mbi zyrën e Ramës për protestën madhështore të shqiptarëve (Video) R.P 11240
13 Shqipëria në protestë! (Video) R.P 10552
14 Video e masakrës së Xhuvanit zbulon personin që fshihet nga policia K. B. 10808
15 Videoja e dhunës barbare të policisë ndaj studentëve në Universitet R.P 10611
16 Video e dhunës barbare e policisë ndaj studentëve në Universitet R.P 10617
17 E habitshme, peshku përpin një mace (Video) R.P 10827
18 Droni që ngriti flamurin në Beograd bëhet film në SHBA (Video) R.P 10777
19 Një grua ruse shkon nudo me fëmijën në krah në kishë (Video) R.P 10628