Video

Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Si u qëllua Salah Abdeslam përpara se të arrestohej (foto, video) Erind Koci 9166
2 Ja momenti kur qëllohet me vezë Rama / VIDEO Taulant ALIAJ 11154
3 Ja si u tejmbush me vota kutia në Shkodër nga komisionerët e majtë - Video Taulant ALIAJ 10528
4 Ura Vajgurore, ndihma në këmbim të votës (VIDEO) K. B. 10625
5 Edi Rama vlerësim maksimal për Halim Kosovën – Video Taulant ALIAJ 10408
6 Ja si maskat grabitën bankën te Stacioni i Trenit (Video) R.P 12328
7 Video, ja si banorët e Ferrasit dëbuan Erion Veliajn dhe Shefin e Emergjencave R.P 12172
8 Vila 1 milionë euro e Ramës - Video Taulant ALIAJ 21303
9 Video si shefi i komisariatit dhunon banorët në Udenisht (VIDEO) K. B. 12623
10 Cristiano Ronaldo poshtëron Platininë, jo 1 por 2 herë brenda natës (Video) R.P 12093
11 Masiviteti i protestës së 22 nëntorit! (Video) R.P 11922
12 Droni mbi zyrën e Ramës për protestën madhështore të shqiptarëve (Video) R.P 11832
13 Shqipëria në protestë! (Video) R.P 11157
14 Video e masakrës së Xhuvanit zbulon personin që fshihet nga policia K. B. 11411
15 Videoja e dhunës barbare të policisë ndaj studentëve në Universitet R.P 11205
16 Video e dhunës barbare e policisë ndaj studentëve në Universitet R.P 11190
17 E habitshme, peshku përpin një mace (Video) R.P 11410
18 Droni që ngriti flamurin në Beograd bëhet film në SHBA (Video) R.P 11358
19 Një grua ruse shkon nudo me fëmijën në krah në kishë (Video) R.P 11201