Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Si u qëllua Salah Abdeslam përpara se të arrestohej (foto, video) Erind Koci 8699
2 Ja momenti kur qëllohet me vezë Rama / VIDEO Taulant ALIAJ 10624
3 Ja si u tejmbush me vota kutia në Shkodër nga komisionerët e majtë - Video Taulant ALIAJ 10070
4 Ura Vajgurore, ndihma në këmbim të votës (VIDEO) K. B. 10136
5 Edi Rama vlerësim maksimal për Halim Kosovën – Video Taulant ALIAJ 9971
6 Ja si maskat grabitën bankën te Stacioni i Trenit (Video) R.P 11875
7 Video, ja si banorët e Ferrasit dëbuan Erion Veliajn dhe Shefin e Emergjencave R.P 11705
8 Vila 1 milionë euro e Ramës - Video Taulant ALIAJ 19925
9 Video si shefi i komisariatit dhunon banorët në Udenisht (VIDEO) K. B. 12186
10 Cristiano Ronaldo poshtëron Platininë, jo 1 por 2 herë brenda natës (Video) R.P 11668
11 Masiviteti i protestës së 22 nëntorit! (Video) R.P 11534
12 Droni mbi zyrën e Ramës për protestën madhështore të shqiptarëve (Video) R.P 11420
13 Shqipëria në protestë! (Video) R.P 10736
14 Video e masakrës së Xhuvanit zbulon personin që fshihet nga policia K. B. 11016
15 Videoja e dhunës barbare të policisë ndaj studentëve në Universitet R.P 10803
16 Video e dhunës barbare e policisë ndaj studentëve në Universitet R.P 10793
17 E habitshme, peshku përpin një mace (Video) R.P 11032
18 Droni që ngriti flamurin në Beograd bëhet film në SHBA (Video) R.P 10968
19 Një grua ruse shkon nudo me fëmijën në krah në kishë (Video) R.P 10832