Video

Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Si u qëllua Salah Abdeslam përpara se të arrestohej (foto, video) Erind Koci 5438
2 Ja momenti kur qëllohet me vezë Rama / VIDEO Taulant ALIAJ 7172
3 Ja si u tejmbush me vota kutia në Shkodër nga komisionerët e majtë - Video Taulant ALIAJ 7330
4 Ura Vajgurore, ndihma në këmbim të votës (VIDEO) K. B. 7327
5 Edi Rama vlerësim maksimal për Halim Kosovën – Video Taulant ALIAJ 7184
6 Ja si maskat grabitën bankën te Stacioni i Trenit (Video) Rexhep Polisi 9037
7 Video, ja si banorët e Ferrasit dëbuan Erion Veliajn dhe Shefin e Emergjencave Rexhep Polisi 8910
8 Vila 1 milionë euro e Ramës - Video Taulant ALIAJ 11460
9 Video si shefi i komisariatit dhunon banorët në Udenisht (VIDEO) K. B. 9356
10 Cristiano Ronaldo poshtëron Platininë, jo 1 por 2 herë brenda natës (Video) Rexhep Polisi 8800
11 Masiviteti i protestës së 22 nëntorit! (Video) Rexhep Polisi 9178
12 Droni mbi zyrën e Ramës për protestën madhështore të shqiptarëve (Video) Rexhep Polisi 9041
13 Shqipëria në protestë! (Video) Rexhep Polisi 8448
14 Video e masakrës së Xhuvanit zbulon personin që fshihet nga policia K. B. 8705
15 Videoja e dhunës barbare të policisë ndaj studentëve në Universitet Rexhep Polisi 8484
16 Video e dhunës barbare e policisë ndaj studentëve në Universitet Rexhep Polisi 8517
17 E habitshme, peshku përpin një mace (Video) Rexhep Polisi 8709
18 Droni që ngriti flamurin në Beograd bëhet film në SHBA (Video) Rexhep Polisi 8634
19 Një grua ruse shkon nudo me fëmijën në krah në kishë (Video) Rexhep Polisi 8474