Shendeti

Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Viktima e parë nga gripi, çfarë paralajmëruan mjekët britanikë për virusin e rrezikshëm Erind Koci 209
2 Nushi fitoi konçesionin 100 milionë euro por do të investojë vetëm 9.9 milionë A.Shahini 616
3 Ushtrimi fizik në grup ul stresin me 26% Monitor 815
4 Disa netë pa gjumë mund të ndikojnë negativisht në trurin tuaj A.Shahini 751
5 Kush e shkakton vërtet kancerin Bota.al 882
6 Molla, zgjidhja më e mirë para gjumit A.Shahini 865
7 Studimi, pasiviteti fizik është më shpesh një shkak vdekjeje sesa obeziteti A.Shahini 774
8 Ushqimet që duhet të konsumoni pasi e keni tepruar me alkoolin A.Shahini 691
9 Sëmundja e ‘qetë’ mund të vrasë qentë A.Shahini 722
10 Studimi, birra ka efekt pozitiv në shëndetin mendor A.Shahini 735
11 Erëzat që parandalojnë rënien e flokëve A.Shahini 702
12 Gruaja me kancer gjiri sjell në jetë një bebe të shëndetshme A.Shahini 707
13 Përfitimet nga konsumimi i sallatës shendeti.com 739
14 Ushqimi është ilaç i natyrës A.Shahini 712
15 Kujdes me lentet e syve, mund t’ju përhapin infeksione A.Shahini 658
16 Konsumoni çokollatat e zeza pasi redukton stresin dhe lodhjen A.Shahini 706
17 Përdorimi i rushit dhe verës në kozmetikë A.Shahini 724
18 Studimi, zakonet e këqija që plakin trurin çdo ditë A.Shahini 731
19 Studimi, ADN tregon si jetohet më gjatë A.Shahini 707
20 Hudhra ngadalëson plakjen dhe mbron trurin nga sëmundjet A.Shahini 771