Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Nushi fitoi konçesionin 100 milionë euro por do të investojë vetëm 9.9 milionë A.Shahini 237
2 Ushtrimi fizik në grup ul stresin me 26% Monitor 364
3 Disa netë pa gjumë mund të ndikojnë negativisht në trurin tuaj A.Shahini 355
4 Kush e shkakton vërtet kancerin Bota.al 394
5 Molla, zgjidhja më e mirë para gjumit A.Shahini 405
6 Studimi, pasiviteti fizik është më shpesh një shkak vdekjeje sesa obeziteti A.Shahini 361
7 Ushqimet që duhet të konsumoni pasi e keni tepruar me alkoolin A.Shahini 291
8 Sëmundja e ‘qetë’ mund të vrasë qentë A.Shahini 355
9 Studimi, birra ka efekt pozitiv në shëndetin mendor A.Shahini 352
10 Erëzat që parandalojnë rënien e flokëve A.Shahini 327
11 Gruaja me kancer gjiri sjell në jetë një bebe të shëndetshme A.Shahini 369
12 Përfitimet nga konsumimi i sallatës shendeti.com 363
13 Ushqimi është ilaç i natyrës A.Shahini 376
14 Kujdes me lentet e syve, mund t’ju përhapin infeksione A.Shahini 322
15 Konsumoni çokollatat e zeza pasi redukton stresin dhe lodhjen A.Shahini 344
16 Përdorimi i rushit dhe verës në kozmetikë A.Shahini 385
17 Studimi, zakonet e këqija që plakin trurin çdo ditë A.Shahini 363
18 Studimi, ADN tregon si jetohet më gjatë A.Shahini 343
19 Hudhra ngadalëson plakjen dhe mbron trurin nga sëmundjet A.Shahini 408
20 Obeziteti, fëmijët shqiptarë në zonën e rrezikut Monitor 442