Shendeti

Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 5142 familje shpenzime katastrofale në shëndetësi Monitor 539
2 Mungesa e vitaminës D rrit depresionin Paola Xhixho 2087
3 Mungojnë 2 preparate, të sëmurët me leuçemi në dorë të Zotit A.Shahini 2697
4 Skandal në QSUT, mungojnë ilaçet edhe për fëmijët me kancer “Boldnews.al" 2900
5 Spitali ushtarak, pacientët blejnë gjithçka me paratë e tyre Rexhep Polisi 4703
6 Nga këto ushqime keni përfitime fantastike shëndetësore D.T. 4178
7 Ushqimet që mbrojnë arteriet e zemrës D.T. 4038
8 Ushqimet që duhet të përfshini në mëngjesin tuaj D.T. 4180
9 Ortoreksia, fiksimi për të ngrënë shëndetshëm D.T. 3887
10 Mrekullitë e çajit jeshil Taulant ALIAJ 6642
11 Konsumimi i kripës iu bën obezë D.T. 7012
12 Vezët për mëngjes ndihmojnë gjatë dobësimit D.T. 6923
13 “Green Smoothies”, pjesë të mëngjesit D.T. 6843
14 Vetitë kuruese të kripës D.T. 7072
15 Studimi, pirja e përditshme e alkoolit rrit rrezikun e kancerit të gjirit D.T. 6667
16 Efektet e shëndetshme të akullores D.T. 6280
17 Ja koha kur duhet ta pini kafen D.T. 6369
18 Efektet kuruese të majdanozit Rexhep Polisi 6451
19 Efektet shëndetësore të majdanozit D.T. 6383
20 Çaji i hidhrës dhe efektet e shëndetshme për organizmin tonë D.T. 6146