Lifestyle

“Time”: Ja kush është “Njeriu i vitit 2017”

 

Revista

Olta Gixhari: “Surpriza e një udhëtimi”Olta Gixhari në profilin e saj të instagramit ka postuar dy foto me ish kryeministrin Sali Berisha, ata gjenden në aeroportin e Vienës.

Artistja më e paguar në botë për vitin 2017!Industria muzikore është vërtet fitimprurëse përsa i përket të ardhurave nga klipet dhe hitet që këngëtarët realizojnë.

Pse Neymar ndryshoi shtëpi në ParisNeymar është dashur të shkojë në një shtëpi tjetër.

Probleme me shëndetin, anulohen koncertet e ShakirësKëngëtarja Shakira prej kohësh kishte paralajmëruar nisjen e turneut të saj evropian të quajtur “El Dorado”.