Moda

Ngjyra mustardë është tendenca e kësaj vjeshteNuanca e ngrohtë e mustardës është vërtet një nga gjërat e duhura për këtë stinë dhe zbret tek veshjet dhe aksesorët duke i dhënë pamjes një ngjyrë intense dhe të rafinuar.

Aksesori që s'duhet të mungojë në garderobën e meshkujveNgjyra ushtarake është vjeshja e cila nuk duhet që të mungojë në garderobën tuaj këtë vjeshtë.

Zonja Clooney, xhinse të grisura dhe shumë sportive në Beverly HillsJemi mësuar ta shikojmë me fustane dhe kostume elegante zonjën Clooney, por kësaj here është fotografuar me një look të pazakontë me të cilin nuk ishim mësuar ta shihnim.

Kaia Gerber hap sfilatën e Channel në ParisE reflekton gëzimin nga të gjitha anët Kaia Gerber, vajza e Cindy Crawford, e cila është zgjedhur nga Karl Lagerfeld për të hapur sfilatën e Channel në Paris.

Gigi çmend BarcelonënAjo është në kulmin e karrierës së saj, ka shkëlqyer në Javët e Modës dhe është bërë imazhi i koleksionit të fundit të Tommy Hilfiger.