Gossip Roze

Prilli, muaji kur vjen në jetë fëmija i William & KateFëmija i tretë i Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit pritet të vijë në jetë në muajin prill, sipas asaj që ka njoftuar vet çifti, duke shkurtuar në distancë parashikimet mbi datëlindjen e princit apo princeshës së re.

Jennifer Lawrance rrëfen momentet poshtëruese dhe denigruese në HollywoodNë fjalimin e saj në ELLE’s Women në Hollywood në një eveniment të hënën mbrëma, Jennifer Lawrence ndau disa nga përvojat më "poshtëruese dhe denigruese" që ajo kishte pasur në Hollywood.

Fejohet ylli i Game Of ThronesJoe Jonas, dhe e dashura e tij 21-vjeçare Sophie Turner, ylli i Game Of Thrones, bënë të ditur të dielën se janë fejuar.

Në prag të fejesës, Robert Pattinson dhe FKA Twigs ndahenRobert Pattinson dhe e dashura e tij FKA Twigs i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, vetëm tre muaj pasi aktori deklaroi se ishin pothuajse të fejuar.

Thellohet skandali i producentit përdhunues Weinstein, financues i demokratëve


 

Skandali