Kosova gjen golin, por humbet ndaj IslandësKosova gjen golin e parë në “Loro Borici”, të dytin në këto eliminatore por ende jo fitoren.

Mavraj: Maksimumin për t’u grumbulluar me KombëtarenËshtë shtylla e mbrojtjes së Kombëtares, por fatkeqësisht Mërgim Mavraj pësoi një dëmtim ditë më parë me skuadrën e tij të Hamburgut dhe me shumë mundësi do të mungojë në një ndeshje tejet të rëndësishme për kuqezinjtë, atë ndaj Italisë më 24 mars.

Inter kërkon ContenInteri pas një periudhë pozitive në kampionat ka nisur të rregjistrojë rezultate jo të pëlqyeshme dhe gjithçka u konfirmua më disfatën e fundit përballë Romës në “San Siro”.

Guardiola mbron Wenger: Trajtimi, i papranueshëmArsene Wenger ka qenë ditët e fundit në qendër të vëmendjes së medias britanike.

Verrati: Largohem nga PSG-ja vetëm për BarcelonënDisa fjalë për “Mundo Deportivo” dhe shuhen shpresat e Interit apo Juventusit për ta rikthyer në Itali.