Kronikë

Kush është aktori i plagosur në Tiranë, dhe pse fshehu identitetin28-vjeçari që mbeti i plagosur mbrëmjen e djeshme, pasi u qëllua me armë në afërsi të gjimnazit “Partizani” është një actor, por ai nuk ka dashur të japë identitetin e saktë duke i dhënë Policisë dy emra të rremë.

Plagosje me armë zjarri në Tiranë


Një plagosje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme përballë gjimnazit “Partizani”. Ende nuk dihet emri I personit të plagosur dhe as rrethanat e ngjarjes. Policia ka shkrua në vendgjarje por nuk ka dhënë asnjë informacion.

Atentat të riut tek Shkolla “Partizani” në Tiranë, qëllohet me 7 plumba


Krimi në rrugë

Do t’i prishnin lokalin tek parku “Rinia”, biznesmeni i jep fund jetës


 

Një biznesmen nga Elbasani i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Lirohen nga Xhafa trafikantët e 30 tonelatave të drogës, u paguan 2 milionë euroTë gjithë të arrestuarit për 30 tonelatat e drogës së kapur në Llakatund të Vlorës janë liruar me bekimin e Gon Xhafës, vëllait të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafa.