Lajmet Kryesore

Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Prokuroria nis hetimet ndaj Tahirit, Zagani: Gati të dëshmoj Erind Koci 55
2 Përgjimet, Habilaj: I bleva dy byzylykë 9 mijë euro nënës dhe gruas së Saimirit Erind Koci 59
3 Të gjitha të vërteta, Berisha ripublikon denoncimet për trafikun e drogës nga Rama-Tahiri R.P 37
4 Skandali tjetër, Tahiri priti në zyrën e ministrisë së Brendshme, Habilajn Erind Koci 72
5 Përgjimet, Tahiri priti në zyrën e ministrisë së Brendshme, Habilajn Erind Koci 40
6 Dosja Habilaj-Tahiri, Llalla thërret prokurorët e Krimeve të Rënda: Bëhuni gati Erind Koci 55
7 Skandali Habilaj-Tahiri, Kryemadhi mbështet Bashën në luftën kundër krimit A.Shahini 50
8 Basha: Tahiri ndërmjetës mes Habilajve dhe Ramës R.P 77
9 Skandal/ Përgjimet, Moisi Habilaj: Tahiri bën 5 milionë euro në muaj, por nuk i dalin as 20 milionë Erind Koci 99