Lajmet Kryesore

Filtro Titullin      Shfaq #  
# Emri i Artikullit Autori Klikuar
1 Batelli, nuk i përgjigjet pyetjes nëse zgjedhjet ishin me standarde A.Shahini 65
2 Tejler: Shitblerja dhe trysnia ndaj votuesve gërryen besimin e publikut A.Shahini 61
3 Dështon tatimi progresiv, rriten kontribuesit bien të ardhurat e TAP Monitor 38
4 Oliver Stone në kokën e Putinit Pierre Haski 36
5 SHBA intensifikon luftën ndaj bandës MS-13 VOA 29
6 OSBE/ODIHR: Zgjedhjet një zhgënjim, me parregullsi, kërcënime dhe blerje votash Erind Koci 108
7 Si PS u bleu kartat e identitetit zgjedhësve për të mos votuar R.P 80
8 Nuk bëri asgjë për ta por e votuan Sami NEZA 125
9 Mediat e huaja komentojnë fitoren e Ramës: Zot, ki mëshirë për shqiptarët! R.P 85
10 Djali i Mero Bazes, bursë 50 mijë në Londët euro me paratë e taksapaguesve syri.net 201
11 Skandal, Prefekti i Kukësit ndan para në këmbim të votës R.P 184
12 Denoncimi i PD: Ja si blihen votat në Elbasan A.Shahini 201
13 Si mund ta ruajë SHBA supremacinë? Geopoliticus 190
14 Të bëhesh terrorist në Londonistan ARMIN TIRANA 178
15 Siguria jonë jo në duart e SHBA ARMIN TIRANA 156
16 Të pathënat e Leonardo da Vinçit ekspres.al 100
17 Zbulohen 18 punësime gjatë fushatës në Ujësjellësin e Veliajt, paditen në Prokurori A.Shahini 79
18 PS, 50 euro një votë në Elbasan R.P 297
19 PS ndan para edhe në Vlorë për blerjen e votave, 3 të arrestuar R.P 262
20 Blerje masive e votave, arrestohet doganieri në Shkodër me paratë dhe listën e votuesve Erind Koci 266