Largimi i Sokol Ballës, Berisha: Kurbani i fundit i Ramës?Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një komenti i në rrjetet sociale në lidhje me largimin e Sokol Ballës nga pozicioni i drejtorit të informacionit në Top Channel.
Berisha shkruan se tashmë as pastruesja dhe roja nuk ndjehen më të sigurtë.

“Sokol Balla, kurbani i fundit i Noriegës?!
Kush e ka radhën tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen të sigurtë!”, shkruan Berisha në rrjetet sociale, postim që e shoqëron me foton e mëposhtme.