Një princeshë për Brad PittThashethemet thonë se Brad është në një lidhje me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi dhe se kanë 1 muaj që dalin së bashku.
Ata janë para përpra disa kohësh në një muze arti në Los Anxhelos ku nuk janë ndarë për asnjë sekondë nga njëri-tjetri.
Charlotte Casiraghi është fëmija i dytë i Caroline, Princesha e Hanoverit dhe Stefano Casiraghi, dhe mbesa e Grace Kelly. Ajo ka qenë në një lidhje me komedianin Gad Elmaleh me të cilin ka një djalë katërvjeçar, Raphael.