Flirt midis Elle Macpherson dhe Brad Pitt?Së fundmi është raportuar se Elle Macpherson është ndarë nga bashkëshorti i saj miliarder Jeffrey Soffer.

Por sipas New Idea, ajo është parë shumë e afërt me Brad Pitt në Hollivud.

“Ata përfundimisht duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, si një çift në një takim intim”, thonë burime të saj.

“Kishte mjaft flirt mes tyre”,thotë dikush e që e kishte parë modelen 53-vjeçare.  Duket se Brad po e shijonte shoqërinë e modeles australiane gjatë takimit të tyre në një klub nate në Los Angeles.

Për herë të parë Brad dhe Elle janë takuar në 1999 në serialin “Friends”, kur Pitt ishte ende me Jennifer Aniston.