Manjani, thirrje deputetëve të LSI: Mos votoni atë që akuzohet për shkulje thonjshYlli Manjani u bën thirrje deputetëve të LSI që të mos votojnë një ministër që akuzohet për shkulje thonjsh.

Në një status në Tëitter, Manjani i kujton deputetëve të LSI se do të votojnë një njeri që akuzohet për shkulje thonjsh, jo për për mani(pedi)kyr. “E akuzojnë për shkulje thonjsh, jo për mani(pedi)kyr dhe e emërojnë Ministër të Brendshëm! Dështim i sistemit politik dhe kushtetues!”, shkruan Manjani.