Basha: Sa të jem unë në kryetar nuk do të ketë fraksione në PD

 

- Zoti Basha, një mbledhje e gjatë debati dhe deri tek konflikti?

A thua ka shkolla mjaftueshëm t’u vësh emrin e të gjithë shokëve që ua ke fut ?

Reagimi

Banka e Lindës kërkon të blejë edhe NBG bankBanka Kombëtare Greke (NBG) do të shesë pjesën më të madhe të aseteve në Ballkan, duke përfshirë operacionet e saj rumune, për të përfunduar një plan ristrukturimi për të cilin është rënë dakord me autoritetet evropiane, ka pohuar shefi ekzekutiv i saj.

Reagon Berisha: Arrestojnë endacakët, darkojnë me bandën e Ramës dhe Don LalësIsh-kryeministri Berisha ka reaguar pas njoftimit të policisë se, janë shoqëruar 27 vetë nga operacioni policor në Elbasan, për verifikim.

Ironia në rrjetet sociale e fotos së Ramës me TrumpRrjeti social shpërthen ndaj "takimit" të Edi Ramës me Donald Trump.