Gossip Roze

Miranda Kerr dhe Evan Spiegel, do të bëhen prindër së shpejtiVetëm pak muaj nga kurorëzimi i dashurisë së tyre me martesë, Miranda Kerr dhe Evan Spiegel janë në pritje të fëmijës së parë.

Ky është mashkulli më seksi i 2017, sipas PeopleDuke lënë pas Dwayne "The Rock" Johnson, një tjetër mashkull seksi ka dalë në pah.

Një princeshë për Brad PittThashethemet thonë se Brad është në një lidhje me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi dhe se kanë 1 muaj që dalin së bashku.

Megan Fox ngre temperaturat me fotot seksiAktorja e njohur hollivudiane, 31-vjeçarja Megan Fox është duke nxjerrë në treg linjën e re të të brendshmeve seksi, e sa për të na krijuar idenë mbi “Megan Fox Collection” për “Frederick”, ka ndarë një foto të sajën tejet seksi me të të brendshme të bardha prej dantelle!

Ja arsyeja pse Selena u rikthye me JustinA janë kthyer bashkë Selena Gomez dhe Justin Bieber?