Gossip Roze

Mbrëmja romantike e Beyonce dhe Jay-ZNëntë vite martesë, tre fëmijë, një lumë me thashetheme, disa (të supozuara) tradhti të cilat dolën me dy albume (Lemonade e saj dhe 4:44 e tij), kanë “forcuar” dashurinë e tyre.

Halle Berry e Alex da Kid, ka lindur një dashuriAktorja zyrtarizon, nëpërmjet rrjeteve sociale, historinë e dashurisë me producentin kinematografik britanik, gjashtëmbëdhjet vjet më të ri se sa ajo.

Ish-agjenti i CIA-s, Norman Hodges: Si dhe pse e vrara Marilyn Monroe

 

Deklarata

Ndahet Rachel Bilson dhe Hayden ChristensenRachel Bilson dhe Hayden Christensen janë ndarë sipas disa raportimeve në median rozë.

Flirt midis Elle Macpherson dhe Brad Pitt?Së fundmi është raportuar se Elle Macpherson është ndarë nga bashkëshorti i saj miliarder Jeffrey Soffer.