Mbyllen hetimet në SHBA, Mueller nuk gjen asnjë provë kompromentuese për Trump me rusët

Prokurori i posaçëm Robert Mueller zyrtarizoi dje akuzat për 13 shtetas rusë dhe tre kompani ruse për ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale amerikane të vitit 2016. Në akuzë pretendohet se