Lajmet Kryesore

Seksionet e Lajmeve

Kuriozitete

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Kuriozitete

Ju mund të karikoni telefonin tuaj me qepë nëse nuk keni pri

Image - Ju mund të karikoni telefonin tuaj me qepë nëse nuk keni pri

Nëse nuk keni karikuesin me vete apo një prizë pranë, tanimë mund ta karikoni telefonin tu

Shtune, 22 Tetor 2016 Komente

Mistere

Një "engjëll" shfaqet në qiellin e Karolinës Veriore

Image - Një

Nuk ndodh shpesh që në qiell të vërehen engjëjt, por një personi i ka shkuar për dore ta f

Shtune, 22 Tetor 2016 Komente

E çuditshme

10 gjërat më të çuditshme në traditën kineze

Image - 10 gjërat më të çuditshme në traditën kineze

Kina është një ndër vendet më të fuqishme në botë, si dhe një ndër vendet më popullsinë më

Shtune, 22 Tetor 2016 Komente

Gossip

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Gossip Roze

Janet Jackson fotografohet e mbuluar duke bërë shopping në L

Image - Janet Jackson fotografohet e mbuluar duke bërë shopping në L

Janet Jackson është fotografuar për herë të parë e veshur si myslimane që pasi lajmëroi sh

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Moda

Si të visheni për një intervistë pune

Image - Si të visheni për një intervistë pune

Intervistat e punës janë një periudhë tepër e rëndësishme dhe secili prej nesh do të japë

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Lifestyle

Mick Jagger, 8 mln dollarë për balerinën shtatzënë

Image - Mick Jagger, 8 mln dollarë për balerinën shtatzënë

Mick Jagger është në pritje që të bëhet baba për herë të tetë dhe si dhuratë për të dashur

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Sport

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Sport

Nuk mjafton të jesh CR7, tifozët e vërshëllejnë

Image - Nuk mjafton të jesh CR7, tifozët e vërshëllejnë

Cristiano Ronaldo po kalon një moment jo.

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Futboll

Montella frenon euforinë: Mendojmë për sfidën e radhës

Image - Montella frenon euforinë: Mendojmë për sfidën e radhës

Fitorja të shtunën në mbrëmje ndaj Juventusit në “San Siro” ka kthyer entuziazmin në shtëp

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Sporte te Tjera

Pesë veteranët që pritet të shkëlqejnë në NBA

Image - Pesë veteranët që pritet të shkëlqejnë në NBA

Vitet kalojnë por ata vazhdojnë të jenë në qëndër të vëmendjes sepse klasin e kanë me boll

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Express

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Express

Sëmundja e Spanjës

Image - Sëmundja e Spanjës

Një vend pa një qeveri funksionale prej rreth një viti, pavarësisht dy zgjedhjeve, dy votë

Shtune, 22 Tetor 2016 Komente

Profil

Kërcënimi nga Rusia

Image - Kërcënimi nga Rusia

“The Economist”

Shtune, 22 Tetor 2016 Komente

Suplement

Brenda karteleve meksikane të drogës

Image - Brenda karteleve meksikane të drogës

Akti i parë

Shtune, 22 Tetor 2016 Komente

Aktualitet

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Aktualitet

5 milionë euro të tjera në vit për Vilmën

Image - 5 milionë euro të tjera në vit për Vilmën

De klaratë e deputetes së PD, Albana Vokshi

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Kronikë

Italia dhe Greqia bllokuan 7.2 tonë drogë në 10 ditë

Image - Italia dhe Greqia bllokuan 7.2 tonë drogë në 10 ditë

Trafiku i drogës vijon pa ndërprerje drejt Italisë dhe Greqisë.

Hene, 24 Tetor 2016 Komente

Sociale

Si ndotet ambineti në Shqipëri

Image - Si ndotet ambineti në Shqipëri

Ambienti është ai në të cilin njeriu zhvillon veprimtarinë e tij jetësore dhe pa të, ai

Shtune, 22 Tetor 2016 Komente

Kulture

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Turizem

ALGONKUIN NJË MREKULLI NATYRE

Image - ALGONKUIN NJË MREKULLI NATYRE

KRISTAQ TURTULLI

Marte, 13 Shtator 2016 Komente

Art

Surpriza e Çmimit Nobel në Letërsi për Bob Dylan

Image - Surpriza e Çmimit Nobel në Letërsi për Bob Dylan

Bob Dylan vlerësohet me Çmimin Nobel në Letërsi për “krijimet poetike në traditën e madhe

Enjte, 13 Tetor 2016 Komente

Udhetim

Përse duhet të zgjidhni Australinë

Image - Përse duhet të zgjidhni Australinë

  Madeleine Morris, BBC News Australia

Hene, 3 Nentor 2014 Komente

Ekonomi

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

 • Kuriozitete
 • Gossip
 • Sport
 • Express
 • Aktualitet
 • Kulture
 • Ekonomi
Save
Cancel
Reset

Financat

E paprecedentë rritet brenda ditës me 4% çmimi i naftës

Image - E paprecedentë rritet brenda ditës me 4% çmimi i naftës

Çmimi i naftës ka shënuar rritje ditët e fundit me 5 lekë për litër.

Premte, 21 Tetor 2016 Komente

Ekonomia

Qeveria, gjobëvënie masive ndaj bizneseve

Image - Qeveria, gjobëvënie masive ndaj bizneseve

Shumë subjekte kanë marrë ditët e fundit një shkresë nga organet tatimore për detyrimet ta

Hene, 17 Tetor 2016 Komente

Monedha

Raporti i BERZH: Gjykatat shqiptare japin drejtësinë më të d

Image - Raporti i BERZH: Gjykatat shqiptare japin drejtësinë më të d

Gjykatat në Shqipëri japin drejtësinë më të dobët në raport me 6 vendet e rajonit.

Premte, 5 Gusht 2016 Komente

Fun Page

Opinion

24.10.2016

Edison YPI
 • Suplement
 • Shendeti
 • Shendeti 2

Mungesa e vitaminës D rrit depresio

News image

Sipas një studimi të ri,mungesa e vitaminës D është ...

Lexo me shume

Mungojnë 2 preparate, të sëmurët me

News image

Një dramë e madhe mund të quhet ajo që po përjetojnë pr...

Lexo me shume

Nga këto ushqime keni përfitime fan

News image

Ju mund të pretendoni se disa ushqime pengojnë shëndeti...

Lexo me shume

Biografia 

Gazetarë dhe përfaqësues të Shoqërisë Civile janë mbledhur sot dh
Ekspertët e Crown Agents vitin që shkoi kryen një kontroll mbi veprimtar
Partia Demokratike ka akuzuar sot Edi Ramën se po shpronëson dy ish të

VIDEO 

 • 0
 • 1

Ja momenti kur qëllohet me vezë Rama / VIDEO

News image

Momenti kur Edi Rama del nga Fakulteti i Shkenacave s... Lexo me shume

Hene, 2 Nentor 2015

  More in: Video, Filma